Wszystkie kategorie

Jesteś tutaj: Strona główna>Produkty>Kąpielówki>Dzieci

主 图 -01
主 图 -02
主 图 -05
主 图 -03
主 图 -04
主 图 -01
主 图 -02
主 图 -05
主 图 -03
主 图 -04

Producent Dostosowane logo Drukowanie Bezpieczny pływający strój kąpielowy dla dzieci Nauka pływania Dwuczęściowy strój kąpielowy z długim rękawem

Nazwa produktuProducent Dostosowane logo Drukowanie Bezpieczny pływający strój kąpielowy dla dzieci Nauka pływania Dwuczęściowy strój kąpielowy z długim rękawem 
FunkcjonowaćEkologiczny, UPF50+, szybkoschnący, oddychający itp. Pływak
Kolordostosowane
TypZmywalny,Ruchomy
Rozmiardostosowane
MOQ100pcs
StosowanieOchrona przed promieniowaniem UV,Ruchomy
logoDostosowane logo Zaakceptuj
Główny materiałLycra
Dotyczy ludziWszyscy ludzie
Klasa ochronyPodstawowa ochrona
Miejsce pochodzeniaGuangdong, Chiny
Nazwa handlowaJC
Numer modeluRSopis produktu

1. Pływalność stroju kąpielowego składa się z 8 niezależnie ekstrahowanych pianek EVA/PE, nie ma zagrożenia bezpieczeństwa, takiego jak wyciek powietrza.

2. Kij wypornościowy znajduje się wewnątrz ubrania, dzięki czemu dziecko będzie czuło się bezpieczniej podczas noszenia.

3. Dzieciom łatwiej jest nauczyć się pływać

    Produkt ma zapewniać pływalność, a nie KAMIZELKĘ RATUNKOWĄ. Dla dzieci już przystosowanych do środowiska wodnego. Pomagają dzieciom w nauce poruszania się w wodzie, ułatwiają naukę pływania.

    Kiedy po raz pierwszy UŻYWA, proszę poniżej pomocy osoby dorosłej. Niech dziecko dostosuje się do wyporu w wodzie, unika przedwczesnego uwolnienia. Niech środek ciężkości dziecka nie będzie stabilny, aby spowodować niebezpieczeństwo zadławienia się wodą.

主 图 -01主 图 -04主 图 -03主 图 -02主 图 -05

ZAPYTANIE
zostaw wiadomość
czat online

Witaj, zostaw tutaj swoje imię i adres e-mail przed czatem online, abyśmy nie przegapili Twojej wiadomości i skontaktowali się z Tobą płynnie.